ГрошіХерсон

Херсонська міськрада найняла довірених осіб Колихаєва в якості юристів

Незважаючи на те, що в Херсонській міськраді є цілий юридичний відділ, яким наразі тимчасово керує колишній працівник поліції та радник міського голови Сергій Циганок, керівництво міста наймає для консультацій юристів “зі сторони”.

Так, 12 лютого виконком міської ради підписує договір з адвокатським об’єднанням “ДК Лігал Компані” на послуги з “юридичної консультації та правового інформування”. Його вартість склала майже 50 тисяч гривень. Як вказано на порталі державних закупівель “Prozorro”, приватні адвокати будуть консультувати чиновників 99,5 годин. Договір було підписано без проведення тендеру.

За інформацією державного реєстру юридичних осіб, об’єднання “ДК Лігал Компані” було утворено наприкінці 2016 року. Наразі його власниками є дві людини — Володимир Дудченко та Вадим Корнелюк. Обидва адвокати були зареєстрованими довіреними особами кандидата в мери Херсона Ігоря Колихаєва під час останніх місцевих виборів.

Додамо, що адвокатське об’єднання “ДК Лігал Компані”, за даними аналітичної системи “Youcontrol”, під час реєстрації вказала номер телефону, на який зареєстровано також футбольний клуб “Восход” та фермерське господарство “Восход”. Їхніми бенефіціарами є депутат облради кількох скликань від партій “Блок Петра Порошенко” та “Європейська солідарність” Віктор Пунгін — колишній колега по фракції “БПП” Ігоря Колихаєва в обласній раді минулого скликання.

Окрім Херсонської міськради, послугами “довірених осіб” Колихаєва раніше користувалося комунальне підприємство “Херсонкомунтранссервіс” під керівництвом Павла Ткаченко. Адвокати перевізнику обійшлись в 110 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!