Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеГрошіНовиниХерсон

Херсонська міськрада планує закупити нові автомобілі для чиновників у колишнього депутата

Херсонська міськрада планує виділити кошти на придбання нових автомобілів для чиновників. За наявною інформацією, придбати планують 8 авто марки Toyota Corolla.

На ці “потреби” можновладців з міського бюджету планують виділити 3 млн гривень. Варто зазначити, що проект рішення про зміни до бюджету Херсона розглядається депутатськими комісіями. Однак на сайті міськради цього документу досі не оприлюднено. Хоча пленарне засідання сесії має відбутися вже 23 липня.

Додамо, що продавцем машин для міськради, вочевидь, стане компанія “Авто-Плаза”, яка є офіційним ділером Toyota у Херсоні. Власником компанії є депутат Херсонської міської ради минулого скликання Валерій Боржков — наближена людина до депутатки міськради від “ОПЗЖ” та начальниці Інспекції з благоустрою Олени Мазур.

Окрім придбання автівок для чиновників, міськрада планує виділити 6 мільйонів гривень на потреби новоствореного КП “Муніципальна варта”, яку вже встигли прозвати “армією Колихаєва”. Це комунальне підприємство буде займатися охороною об’єктів, контролем за благоустроєм та надавати інші послуги. За інформацією ЗМІ, “бюджетна” депутатська комісія погодилася виділити кошти “Муніціпальній варті”, але лише 3 мільйони гривень.

Як повідомляє видання “Медіанова”, в проекті рішення про зміни до бюджету Херсона анчика школа №41, спортивного-багатофункціонального майданчика у Зеленівці. зменшення фінансування підйомного механізму жіночої консультації №2. В той же час пропонується збільшити фінансування ремонту фасаду гімназії №20.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!