ПолітикаХерсон

Херсонська міськрада знову спробує включити батька депутата від “Слуги народу” до складу виконкому

Проект рішення про включення Романа Медведєва до складу виконавчого комітету оприлюднено на сайті Херсонської міськради. Його планують розглянути на найближчому засіданні сесії, яке призначено на 26 лютого.

Це буде вже друга спроба включити його до виконкому. Депутати проголосували за кандидатуру Романа Медведєва на минулій сесії, однак міський голова Ігор Колихаєв ветував це рішення. Як було вказано у відповідному розпорядженні, питання про включення Медведєва не розглядалося депутатськими комісіями.

Позачергове засіданні сесії міськради для подолання вето не відбулася через відсутність кворуму. Засідання проігнорували депутати від фракції “ОПЗЖ” та “Слуга народу”. При тому, що остання стала ініціатором включення Романа Медведєва до складу виконавчого комітету.

Нагадаємо, що Роман Медведєв — батько депутата міськради від “Слуги народу” Андрія Медведєва. Обидва є власниками компанії “Світ М”, якій належить ринок в районі ХБК. Також Роман Медведєв є головою громадської організації “Російський культурний центр”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!