Херсон

Херсонська облрада відмовиться від хокейного клубу “Дніпро”

Херсонська облрада відмовляється від хокейного клубу “Дніпро”. Про пошук нового власника “херсонським щукам” заявив Олександр Самойленко (голова обласної ради) в інтерв’ю виданню “Укрінформ”.

За його словами, наразі вже є людина, яка готова взяти відповідальність за “Дніпро”. Прізвище його Самойленко не назвав.

Є пропозиція від представника бізнесу, який готовий замінити мене на посаді почесного президента, щоб подивитися, як усе облаштовано зсередини. Бо до мене почесним президентом був Мангер, напевне, він розумів – що він хотів бачити у цьому клубі. Це була іміджева чи фінансова програма – не знаю. Сьогодні є людина, яка хоче взяти відповідальність за цей клуб. А кінцеве завдання – пошук нового власника. Ми хочемо знайти ту форму існування закладу, щоб 85-90% пакету ми мали можливість продати, а 10% лишити облраді – для престижу. Без нашого фінансування, але з запропонованими преференціями”, – каже Самойленко.

Голова облради заявив, що утримання хокейного клубу за рахунок бюджету — розкіш. Наразі ж депутати виділили кошти, щоб закрити борги по зарплатам до кінця сезону. Варто нагадати, що хокеїсти та персонал не отримував заробітну плату 3 місяця. Через борги “Дніпро” не вийшов на матч з лідером Української хокейної ліги “Донбасом”. Окрім цього, клуб почав продавати гравців в інші команди.

Нагадаємо, що раніше Олександр Самойленко замінив екс-голову облради Владислава Мангера на посаді почесного президента хокейного клубу “Дніпро”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!