ПолітикаХерсон

Херсонська ОДА сприяє бізнесу депутатам від “Слуги народу”

Херсонська ОДА сприяє бізнесу депутатам від “Слуги народу”

Херсонська обласна держадміністрація сприяє бізнесу депутатів від провладної політсили “Слуга народу”. В.о. очільника ОДА Сергій Козир надав дозвіл компанії ТОВ “Торговий дом “Долинское” на розміщення зовнішньої реклами на трасі М-17 “Чаплинка -Асканія-Нова”.

Власником цієї фірми є депутат обласної ради нового скликання від “Слуги народу” Володимир Хвостов. Це не перший випадок надання представникам президентської політичної партії пільг або дозволів.

Минулого року вже екс-очільник ОДА Юрій Гусєв звільнив підприємство ТОВ «НВП ОРГАНІК СІСТЕМ» від сплати податків, підписавши відповідне розпорядження. Цим документом голова Гусєв надав дозвіл на право користування пільгами з оподаткування ТОВ «НВП ОРГАНІК СІСТЕМ» згідно з даними, викладеними в додатку, як такому, що відповідає встановленим критеріям, має соціальну значимість, забезпечує працевлаштування осіб з інвалідністю, про що повідомляло видання “МОСТ”.

«НВП ОРГАНІК СІСТЕМ» пов’язують з народним депутатом від “Слуги народу” Олексієм Ковальовим. Згодом Юрій Гусєв скасував своє розпорядження, але надав дозвіл на отримання податкових пільг компанії народного обранця ще на рік. Щоправда, вже на підставі аналізу соціальної важливості компанії.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!