ГрошіНовиниХерсон

Херсонська податкова стягнула з компанії депутатки від “ОПЗЖ” майже 800 тисяч гривень

Компанія ТОВ “ТД Ітака”, яка де-факто належить депутатці Херсонської міськради від “Опозиційної платформи — За життя” Альоні Ротовій, має заплатити податковій 713 тисяч гривень боргу. Відповідне рішення виніс Херсонський окружний адміністративний суд.

Ця сума –  податковий боргу по податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) та по надходженням від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини.

Як вказано в тексті судового рішення, “Ітака” позовні вимоги податківців визнала. Тепер у компанії Ротової є час на подання апеляції. За словами депутата міськради минулого скликання Віталія Богданова, цей податковий борг — лише частина реальної суми, яку недоотримали бюджети міста та держави.

«Протягом останніх 5 років ця приватна структура збирала гроші з усього міста за ввезення на полігон сміття, навіть за скандальний чорногорський пісок вони офіційно на рахунок отримали передоплату сотні тисяч гривен – а до бюджету шиш», – пише Богданов.

Варто нагадати, що наразі на міському сміттєзвалищі працює комунальне підприємство “Екополіс”, яке очолює бізнес-партнер Ротової Сергій Собчук. Також всі ключові працівники “Екополісу” — це вихідці зі скандальної “Ітаки”. Сама ж Альона Ротова продовжує зберігати вплив на міському сміттєзвалищі.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!