ГрошіНовиниХерсон

Херсонська ТЕЦ найняла юристів для “роботи з боржниками” за півмільйона гривень

Херсонська ТЕЦ найняла юристів для роботи з боржниками. Відповідний договір тепловики уклали з адвокатським об’єднанням “Док”, повідомляє портал державних закупівель “Prozorro”.

Вартість послуг склала 495 тисяч гривень. Херсонська ТЕЦ планувала витратити на юристів 700 тисяч грн. Єдиним конкурентом АО “Док” в тендері стало адвокатське об’єднання “Константа”, адвокати якого представляють у суді екс-очільника Херсонської облради Владислава Мангера у судовому процесі по “справі Гандзюк”.

Зазначимо, що “Константа” не змогла перемогти у торгах через умови Херсонської ТЕЦ, яка вказала, що в складі компанії-переможниці тендеру має бути доктор юридичних наук. На цей пункт вимог раніше звернув увагу співзасновник “Константи” Дмитро Ільченко.

Суть послуг — стягнення боргів за комуналку. Це проста однотипна робота, якою може займатися кожен, хто хоч щось розуміє в праві. Не всяк заслуговує того, щоб від імені Херсонської ТЕЦ судитися з пенсіонерами за тепло. Херсонська ТЕЦ бажає, щоби це був адвокат-доктор наук, який має хоча б одну державну нагороду за останні 5 років”, – заявив Ільченко.

Такою людиною з науковою ступенем став співзасновник адвокатського об’єднання “Док” Олег Передместніков, який раніше очолював обласне управління юстиції.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!