Херсонські моряки вимагають відставки Міністра інфраструктури через створення злочинного угрупування

Моряки протестуватимуть проти корупційного злочинного угрупування, яке очолює Міністр інфраструктури Владислав Криклій та його бек-офіс на чолі з Віленом Шатворяном та Ігорем Щедровим.

25 січня акції відбудуться в Одесі, Києві, Херсоні, Миколаєві, Ізмаїлі, Маріуполі та Очакові. Організатори заявляють про мирний протест проти масштабної корупції в сфері дипломування моряків. У Херсоні мітинг пройде під міськрадою.

“До моряків також приєднаються представники Портофлоту, яким також перекрили можливість отримання необхідних документів та влаштували масові звільнення”, – заявили в ГО «Українське об’єднання моряків»

Моряки-учасники протесту будуть виступати:

  • За відставку Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, в.о. голови Держслужби морського та річкового транспорту України Андрія Глазкова;
  • Проти корупційного злочинного угрупування на чолі з Віленом Шатворяном та Ігорем Щедровим, які мають великий вплив на пана Криклія та інших функціонерів морської галузі;
  • За розгляд та підтримку проєкту наказу Міністерства інфраструктури України про спрощення системи дипломування моряків від 2 листопада 2020р.
  • За прийняття ВРУ проєкту Закону №3944, який вносить зміни до ст.51 Кодексу торговельного мореплавства України, щоб скасувати іспити для повторного підтвердження дійсності дипломів моряків зі схваленим стажем. Ця можливість передбачена в Міжнародній конвенції про підготовку моряків від 1978 року, яку Україна ратифікувала ще в 1996. Відповідний законопроєкт був зареєстрований 29/07/2020, але вже близько півроку комітет ВРУ з питань транспорту та інфраструктури відмовляється його розглядати.

«Корупціонери відібрали у моряків право на самостійне складання іспиту, отримання сертифікату, робочого диплома, паспорта моряка, послужний книжки, створили «КЛУБ» із 10 навчальних тренажерних центрів, в яких підняли ціни на сертифікати в 10 разів та організували величезну структуру «агентів», які збирають хабарі з моряків. За 1 місяць роботи корупційної схеми Міністр Криклій та його подільники отримують близько 6 мільйонів доларів хабарів!», – заявили організатори протесту.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *