ПодіїПолітикаХерсон

Херсонські моряки вимагають відставки Міністра інфраструктури через створення злочинного угрупування

Херсонські моряки вимагають відставки Міністра інфраструктури через створення злочинного угрупування

Моряки протестуватимуть проти корупційного злочинного угрупування, яке очолює Міністр інфраструктури Владислав Криклій та його бек-офіс на чолі з Віленом Шатворяном та Ігорем Щедровим.

25 січня акції відбудуться в Одесі, Києві, Херсоні, Миколаєві, Ізмаїлі, Маріуполі та Очакові. Організатори заявляють про мирний протест проти масштабної корупції в сфері дипломування моряків. У Херсоні мітинг пройде під міськрадою.

“До моряків також приєднаються представники Портофлоту, яким також перекрили можливість отримання необхідних документів та влаштували масові звільнення”, – заявили в ГО «Українське об’єднання моряків»

Моряки-учасники протесту будуть виступати:

  • За відставку Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, в.о. голови Держслужби морського та річкового транспорту України Андрія Глазкова;
  • Проти корупційного злочинного угрупування на чолі з Віленом Шатворяном та Ігорем Щедровим, які мають великий вплив на пана Криклія та інших функціонерів морської галузі;
  • За розгляд та підтримку проєкту наказу Міністерства інфраструктури України про спрощення системи дипломування моряків від 2 листопада 2020р.
  • За прийняття ВРУ проєкту Закону №3944, який вносить зміни до ст.51 Кодексу торговельного мореплавства України, щоб скасувати іспити для повторного підтвердження дійсності дипломів моряків зі схваленим стажем. Ця можливість передбачена в Міжнародній конвенції про підготовку моряків від 1978 року, яку Україна ратифікувала ще в 1996. Відповідний законопроєкт був зареєстрований 29/07/2020, але вже близько півроку комітет ВРУ з питань транспорту та інфраструктури відмовляється його розглядати.

«Корупціонери відібрали у моряків право на самостійне складання іспиту, отримання сертифікату, робочого диплома, паспорта моряка, послужний книжки, створили «КЛУБ» із 10 навчальних тренажерних центрів, в яких підняли ціни на сертифікати в 10 разів та організували величезну структуру «агентів», які збирають хабарі з моряків. За 1 місяць роботи корупційної схеми Міністр Криклій та його подільники отримують близько 6 мільйонів доларів хабарів!», – заявили організатори протесту.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!