Політика

Херсонські “слуги народу” Іванов та Павліш проголосували за збільшення зарплат своїм помічникам

Херсонські “слуги народу” Іванов та Павліш проголосували за збільшення зарплат своїм помічникам

На фоні дефіциту державного бюджету Верховна Рада України сьогодні проголосувала за постанову про збільшення зарплати помічників-консультантів народних депутатів у грудні. “За” проголосували 237 обранців з 306 присутніх.

Ініціаторами проекту постанови стали члени парламентського комітету з питань регламенту, етики та роботи Верховної Ради. Своє рішення вони обґрунтували наявністю невитрачених коштів на законотворчу діяльність.

Як вказано в постанові ВРУ, місячний фонд зарплати помічників нардепів у грудні збільшиться в два рази – з 25 прожитковим мінімумів (52,5 тисяч гривень) до 50 прожиткових мінімумів, або до 105 тисяч гривень. Таким чином, якщо у народного обранця два помічники, кожен з них отримає по 52,5 тисяч гривень.

За постанову про збільшення фонду оплати консультантів проголосували херсонські “слуги народу” Володимир Іванов та Павло Павліш. Присутній на засіданні парламенту нардеп від президентської партії Олексій Ковальов утримався від голосування. Вікторія Вагнєр (фракція “Слуга народу”) в результатах голосування позначена як відсутня.

Додамо, що народний депутат від “Слуги народу” Володимир Іванов має лише одного помічника за строковим трудовим договором — Аллу Перфецьку, вказано на сайті Верховної Ради. Його колега по фракції Павло Павліш на постійній основі має одного консультанта — Романа Завгороднього та двох “за сумісництвом” — Наталію Пряженкову та Оксану Д’якову (колишня депутатка Херсонської міськради, – ред.).

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!