Політика

Херсонські “Слуги народу” підтримали русифікацію закладів освіти

Херсонські нардепи проти української мови

У Верховній Раді “Слуги народу” хочуть повернути російську мову в заклади освіти. Зокрема, в університети. Відповідні проекти змін законодавства підготували в президентській фракції парламенту. Підтримали їх й колеги з “ОПЗЖ”. Проект направили на повторне перше читання.

“Режим Зеленського все виразніше демонструє свою антиукраїнську сутність”

Русифікацію вищої освіти підтримали херсонські “Слуги народу” — Олексій Ковальов та Володимир Іванов. Вікторія Вагнєр утрималась. Павло Павліш та Ігор Колихаєв пленарне засідання Ради пропустили через активну передвиборчу кампанію.

За словами народного депутата Володимира Вятровича, сьогодні Верховна Рада має розглянути ще більш небезпечні для української мови законопроекти, що передбачають повну русифікацію освіти.

«В порядку денному аж два ще небезпечніших проєкти – 3077 і 3077-1, які взагалі передбачають повну русифікацію освіти. І хоча формально освітній комітет їх не підтримав, для чогось же ці проєкти Шуфрича і Бужанського включили в порядок денний і виносять у зал. Маємо бути пильними, бо режим Зеленського все виразніше демонструє свою антиукраїнську сутність і все тісніше зливається в обіймах з ОПЗЖ”, – заявив Вятрович.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!