КриміналХерсон

Херсонський депутат-розбійник знову уник судового засідання

Херсонський депутат-розбійник знову уник судового засідання

Сьогодні колишньому депутату Дніпровської райради Херсона від “Опозиційного блоку” Олександру Власову знову вдалося уникнути від судового засіданні по трьом об’єднаним кримінальним провадженням.

Нагадаємо, що Олександра Власова звинувачують в підробці документів, нанесення тілесних ушкоджень активісту Вадиму Кравченко (Цивільний корпус “АЗОВ”) та розбійний напад на голову осередку “Правого сектору” Наталю Вотейчкіну. В останньому провадженні обвинуваченою також фігурує дружина колишнього депутата Лілія Якубсон. Додамо, що обидва на цих місцевих виборах балотувалися від “Блоку Володимира Сальдо”.

Причиною перенесення судового засідання, вже традиційно, стала неявка одного з захисників Власова через хворобу. Однак, жодних підтверджень суду не було надано. Цього тижня було заплановано ще кілька засідань по справам Власова та його дружини Лілії Якубсон. Тепер їх перенесуть на кінець січня.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!