ГрошіКриміналХерсон

Херсонський екс-регіонал уникнув відповідальності за приховування від НАЗК майна на 5,5 млн гривень

Недолугість судової системи в України не раз рятувала корупціонерів від відповідальності. Врятувала від кримінального провадження вона Олександра Холіна — директора філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Херсонській області та колишнього депутата міської ради від “Партії регіонів”.

на фото: Олександр Холін

Як зазначено в реєстрах Національного агентства з питань запобігання корупції, справу на екс-регіоналу відкрило Національне антикорупційне бюро України. Підставою стали результати перевірки декларації чиновника за 2018 рік.

Нагадаємо, що перевірка НАЗК показала, що чиновник приховав майно та корпоративні права на суму 5,5 млн гривень. Олександр Холін не вказав в декларації 6 підприємств, де він та його дружина мають корпоративні права. Також неправильно були задекларовані дані про квартиру, яка належить дружині чиновника. Житло, вартість якого була вказана 82 тисячі гривень НАЗК оцінило в 1 млн гривень.

Однак, НАБУ закрило кримінальне провадження через скандальне рішення Конституційного суду від 27 жовтня 2020 року, яке заблокувало роботу НАЗК. Тоді суд визнав неконституційною статтю Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за неправдиве декларування. На виконання цього рішення всі кримінальні провадження на чиновників були закриті, а перевірки декларації в НАЗК тимчасово припинили.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!