ПолітикаХерсон

Херсонський мостоперехід — чергова показуха перед місцевими виборами

У Херсоні вкотре відновили будівництво мостопереходу, про що відрапортували в обладміністрації та навіть помічник нардепа від “Слуги народу” Павла Павліша. На об’єкт зігнали будівельну важку техніку, а чиновники різних рангів вже встигли відзняти новий відеоролік для потенційного електорату.

Не забувають в ОДА й про Президента України Володимира Зеленського, який під час останнього візиту дав вказівку відновити роботи та завершити першу чергу мостопереходу до 1 травня наступного року. Про проблему скандального довгобуду влада знає давно, але наче як за помахом чарівної палички будувати продовжили лише зараз, напередодні місцевих виборів. Схоже на черговий показовий маневр від влади та використання адмінресурсу.

Тим більше, якщо поглянути на ситуацію з відносинами генпідрядника мостопереходу “Укратоменергобуд” та Херсонською обладміністрацією, яка не може знайти або не хоче знайти кошти на будівництво необхідного інфраструктурного об’єкту. Причому не хоче настільки, що навіть намагається розірвати договір. Генпідрядник зі свого боку подав на обладміністрацію до суду, намагаючись отримати гроші за вже зроблену роботу.

Більше того, навіть заявили, що Департамент інфраструктури хоче заморозити об’єкт та завести туди “свою компанію”, для відмивання коштів. Тим більше що одним з керівником департаменту є такий собі Анатолій Галамага, який раніше був керівником облавтодору, за часів коли регіонали Костяк і Сальдо почали будувати мостоперехід та вкрали бюджетні кошти. Наразі ці 53 млн гривень намагаються повернути правоохоронці, але марно.

І всі ці дії супроводжують заявами Юрія Гусєва та Сергія Козира (заступник голови ОДА) про майбутній кредит від ЄБРР, який все ніяк не отримає Херсонщина. Наче й грошей в бюджеті немає, в той час як по всій області йде так зване “Велике будівництво”, що дивним чином оминає мостоперехід. Але згодом вибори й гроші знайшлись в бюджеті держави. Володимир Зеленський заявив, що область отримає 300 млн гривень субвенції, зокрема й на мостоперехід.

Чи не є це використанням адмінресурсу? Офіційно — ні. Але сам факт, що кошти знайшлися лише зараз вже має навести на думку, що влада піариться за наш з вами рахунок. Тим більше, що Володимир Зеленський зараз більше зайнятий виборами — представляє кандидатів в областях та ходить на з’їзди партії “Слуга народу”, дає настанови голова обладміністрацій та робить усе, щоб повторити успіх попередніх перегонів.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!