Політика

Херсонський нардеп Ковальов від “Слуги народу” працює з депутатом від “ОПЗЖ”

Історія зі спільним бізнесом двох “слуг народу” Олексія Ковальова (нардеп по 186 округу) та Сергія Харченко (депутат Херсонської міськради та директор КП “Херсонтеплоенерго”) отримала нові подробиці.

Окрім згаданих діячів та підставними бенефіціарами компанії ТОВ “Неонт ЛТД”, ще одним “акціонером” тепличного господарства виявився директор голопристанського комунального підприємства “Міськтеплоенерго” Сергій Фісай. Про це повідомив Віталій Богданов в соцмережах.

на фото: Сергій Фісай

Останній ще є депутатом Голопристанської міськради від політичної партії “Опозиційна платформа — За життя” та входить до так званої промерської більшості у тамтешній сесійній залі. Роль директора “Міськтеплоенерго” в спільному бізнесі “слуг народу” поки невідома. Але співпраця здається доволі дивною, адже у очільника Голої Пристані Олександра Бабича, якого підтримує Фісай, та Олексія Ковальова існує конфлікт, який давно перейшов з публічної площини в бюрократичну. За заявами народного депутата було відкрито декілька кримінальних проваджень на тамтешнього мера.

Нагадаємо, що депутат Херсонської міськради минулої каденції Віталій Богданов заявив про спільний бізнес Ковальова та Харченко у Голій Пристані — тепличне господарство, яке наразі активно будується. Журналісти підхопили цю тему та виявили, що формальні власники підприємства, що будує об’єкти на ділянці площею 6 гектарів фігурують в кримінальному провадженні за фактами привласнення коштів з бюджету Херсона. За даними слідства, компанії одного з бенефіціара ТОВ “Неонт ЛТД”, людини з оточення Ковальова-Харченко Миколи Шнабського завищили вартість робіт з реконструкції плитки у скверах Пушкіна та Медиків на загальну суму близько 1,2 млн гривень при вартості угод в 2 мільйона гривень.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!