Блоги

Херсонський підземний перехід не придатний для життя навіть для жаб

Річпорт обличчя міста.

З 2016 року у нас є один підземний перехід який вже скільки років намагаються його або засипати. Або модернізувати. Так руки не дійшли ні до одного чиновника з минулої каденції. На той час вже тоді ця споруда була просто болотом з загрозливим виглядом розвалу. Скільки разів і архітектори, екс мер, і депутати все створювали видимість заклопотаності даного об’єкта.

Але вже пройшли вибори. і якщо раніше в цьому добротно зроблений перехід стояло смердюче болото де хоча б пуголовки  водилися та квакали жаби. То в цей час так навіть ніякої живності немає. Це вже навіть не болото. А яма відстійного лайна яке неймовірно смердить з купою сміття. Де немає воді можливості навіть випаруватися.

Кожен раз в умовах негоди і людського фактора цей об’єкт ставати навіть загрозою екології. І якщо раніше цей відстій стихійної негоди був ще тільки просто болотом. То зараз це просто місце для скидання сміття. Місце не придатне навіть для життя жаб та їх потомства.

Або вже засипте його. Або модернізуйте. Скільки можна удавати бурхливої ​​діяльності?

Ірина Сташенко 

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

2 коментарів

  1. Это ж на ХБК ?
    А вот видишь рядом с ним в паркой зоне жилое здание стоит ?
    Так вот жильцы его хотят на территории Хбк себе частный се том построить .
    Юридически подкованные черти , не шумят , не хульганят , наверное сотрудники синагоги .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!