ПолітикаХерсон

Херсонським департаментом ЖКГ буде керувати фігурант кримінальної справи

Міський голова Ігор Колихаєв звільнив Олексія Войтенко з посади директора Департаменту житлово-комунального господарства. Як повідомляє сайт міськради, чиновника було звільнено за угодою сторін.

Олексій Войтенко керував Департаментом ЖКГ з січня 2018 року. Місцеві активісти та навіть депутати неодноразово звинувачували його в корупції. Незадоволений роботою чиновника був й новообраний міський голова Ігор Колихаєв, який навіть призначив проведення аудиту Департаменту та всіх комунальних підприємств, які йому підпорядковуються. Які результати перевірки, поки невідомо.

На кого покладено обов’язки керівника Департаменту ЖКГ, на сайті міськради не повідомляється. Однак, за інформацією аналітичної системи “Youcontrol”, уповноваженою особою (де-факто начальником) є Руслан Чайка — помічник депутатки від “Опозиційної платформи — За життя” Альони Ротової. Раніше він вже очолював цей Департамент. Результатом його роботи стало кримінальне провадження та підозра в розтраті коштів або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем. У 2018-му обвинувальний акт відносно Чайки було передано до суду. Щоправда, там вже фігурує інша стаття — службова недбалість. Наразі справу розглядає Херсонський міський суд.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!