Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеНовиниПолітикаХерсон

«Херсонтеплоенерго” готували до банкрутства, – депутатка міськради

У Херсонській міськраді відбулось перше засідання тимчасової контрольної комісії з перевірки діяльності водоканалу та КП “Херсонтеплоенерго”. Про це повідомляє “depo.ua”. ТКК перевірятиме фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств за минулі роки.

Секретарка комісії депутатка Оксана Погомій (“Європейська солідарність”) зазначила, що найбільше занепокоєння викликає ситуація на “Херсонтеплоенерго”. За її словами, складається враження, що підприємство, яке надає послуги централізованого опалення значній частині житлового фонду Херсона, готували до банкрутства. Таких висновок було зроблено після попередніх результатів аудиту “Херсонтеплоенерго”.

“Нам розповіли про результати аудиту підприємства, і вони нас неприємно вразили. Ми тільки починаємо працювати, і поки що немає офіційних висновків, тому від цифр та деяких подробиць я утримаюсь. Скажу тільки, що є нагальна необхідність провести інвентаризацію майна підприємства, бо питань багато”, – каже Погомій.

Зокрема, вона зазначила, що є питання по проведеній підприємством модернізації п’яти котелень: на підприємстві немає актів виконаних робіт по монтажу котелень, але котельні введені в експлуатацію. Також невідомо, куди поділося старе обладнання, демонтоване під час модернізації.

Але, як розповіла Оксана Погомій, вже зараз очевидно, що підприємство Херсонтеплоенерго потребує антикризових заходів, може, навіть санації. Також міській раді і міському голові буде рекомендовано створити на значущих для міста комунальних підприємствах наглядові ради.

Нагадаємо, що директор КП “Херсонтеплоенерго”, депутат від партії “Слуга народу” Сергій Харченко написав заяву про звільнення за власним бажанням. На місце очільника комунального підприємства претендує колишня заступниця директора “Херсонтеплоенерго” Олена Дзекан-Полякова. Декларації кандидатки на посаду оприлюднена на порталі НАЗК.

Питання до керівника “Херсонтеплоенерго” Сергія Харченко з’явилися ще у квітні цього року. Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Володимир Пепель тоді зауважив, що одне з завдань щодо “Херсонтеплоенерго” — “впритул зайнятися менеджментом”. Додамо, що заступником директора “Херсонтеплоенерго” є Євгенія Колеснікова — помічниця народного депутата від “Слуги народу” Олексія Ковальова.

Як раніше повідомляв “Newtime Херсон”, Сергій Харченко та Олексій Ковальов ведуть спільний бізнес у Голій Пристані — тепличне господарство, яке офіційно записане на підставних осіб. Крім цього, Харченко контролює компанію ТОВ КК “Альянс”, що обслуговує багатоквартирні будинки у Дніпровському районі Херсона.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!