Кабмін Шмигаля провалив створення на Херсонщині бази морської піхотиКабмін під керівництвом Дениса Шмигаля не поспішає створювати на Херсонщині бази морської піхоти. Про це повідомили в обласній раді.

Нагадаємо, що депутати облради ще у грудні минулого року, не зважаючи на перепони членів “Опозиційного блоку” та заступника голови облради Віталія Булюка, прийняли рішення про передачу Міністерству оборони майнового комплексу бази відпочинку “Білі крила” у Скадовському районі.

“Херсонська обласна рада виконала всі вимоги, передбачені Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та Постановою Кабінету Міністрів України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та сприяє у підготовці відповідного проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України про погодження передачі нерухомого майна у державну власність шляхом надання необхідних документів Головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних Сил України”, – заявили в облраді.

Однак Кабінет міністрів України досі не погодив приймання бази “Білі крила”. В чому причина затягування створення бази морської піхоти в прикордонному регіоні, невідомо.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *