ОбластьПодії

Кабмін Шмигаля провалив створення на Херсонщині бази морської піхоти

Уряд досі не прийняв базу "Білі крила" до державної власності

Кабмін під керівництвом Дениса Шмигаля не поспішає створювати на Херсонщині бази морської піхоти. Про це повідомили в обласній раді.

Нагадаємо, що депутати облради ще у грудні минулого року, не зважаючи на перепони членів “Опозиційного блоку” та заступника голови облради Віталія Булюка, прийняли рішення про передачу Міністерству оборони майнового комплексу бази відпочинку “Білі крила” у Скадовському районі.

“Херсонська обласна рада виконала всі вимоги, передбачені Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та Постановою Кабінету Міністрів України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та сприяє у підготовці відповідного проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України про погодження передачі нерухомого майна у державну власність шляхом надання необхідних документів Головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних Сил України”, – заявили в облраді.

Однак Кабінет міністрів України досі не погодив приймання бази “Білі крила”. В чому причина затягування створення бази морської піхоти в прикордонному регіоні, невідомо.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!