Кадрові ротації в управлінні транспорту Херсонської міськрадиМарина Віркун знову очолила херсонське управління транспорту. Як повідомляє сайт міськради, чиновниця фактично приступила до виконання своїх обов’язків з 28 січня.

Олега Богданова, який до цього часу очолював управління, перевели на посаду заступника начальника та начальника відділу транспорту. Відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Колихаєв.

Як раніше повідомляв “Newtime Херсон”, П’ятий апеляційний адміністративний суд поновив на посаді Марину Віркун, визнавши розпорядження екс-очільника міста Володимира Миколаєнко протиправним. Також чиновниця має отримати майже 49 тисяч гривень компенсації зарплати за час вимушеного прогулу.

Нагадаємо, що Марину Віркун було звільнено з посади у вересні минулого року під тиском активістів організації “Національного корпусу” та відомого проросійського провокатора Кирила Стремоусова, які діяли, за інформацією місцевих ЗМІ, на замовлення скандально відомої начальниці відділу доріг того ж управління Наталі Молнар. Остання також пролобіювала призначення Олега Богданова в управління транспорту, “розігравши” відповідний конкурс.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *