ПолітикаХерсон

Кандидат від “Слуги народу” відхрестився від свого депутатсва

Кирилов забув, що є частиною міської влади

Негода вкотре показала недієздатність влади Херсона. Але є політики, які вирішили на цьому робити передвиборчий піар.

Таким кандидатом став Юрій Кирилов, який балотується на посаду очільника Херсона від президентської партії “Слуга народу”. Місцеві ЗМІ розтиражували його заяву з порцією критики поки діючих чиновників.

“В черговий раз міська влада показала своє відношення до містян: автомобілістам та пішоходам. В черговий раз вона показала нездатність керувати міським господарством. Так, кількість опадів, що випали за ці два дні, перевищує місячну норму, але це не виправдовує відповідні служби житлово-комунального господарства, які повинні були в оперативному порядку вирішувати проблеми. До вирішення проблеми можна було підключити всі служби міста, нехай і не зовсім профільні, для того щоб прочистити ливнівки, відкачувати воду з проблемних ділянок та забезпечити нормальну життєдіяльність міста”, – заявив Кирилов.

Але критик влади Юрій Кирилов забув, що сам є частиною цієї ж влади – депутатом міськради. Але враховуючи кількість прогулів сесій та відсутність взагалі роботи в раді, то можна сказати, що він також причетний до розвалу міського комунального господарства.

Та й за загальними фразами про сферу ЖКГ та відкачку води криється нерозуміння роботи такого механізму, як місто та забезпечення його життєдіяльності.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!