Блоги

Карета перетворюється на гарбуз. Або волонтерство по-херсонськи

Журналістське розслідування.

До нас звернулася жителька Польщі яка займається безпритульними тваринами з підозрою на те що їх обманюють. У процесі розслідування з’ясувалося що колишня громадянка України проживала в минулому в Харкові займаючись волонтерства займається шахрайством на території Німеччини де проживає на цей час. Мешканка з іноземним паспортом має два благодійних фонди в Україні чомусь ще збирає по 1000 євро на митні витрати.

За законами України та інших країн гуманітарна допомога не обкладається податками та не повинна проходити митну бюрократію для розмитнення товару котра, призначається для гуманітарної допомоги. У документах, які попалися першими, ця громадянка Німеччини відвідує досить часто територію України має вже судове рішення на стягнення боргу в 1млн300 тис. За те що гуманітарна допомога йшла на розпродаж по її магазинах на території всієї України за завищеними цінами.

А так же на торгові онлайн магазини. Коли в останній час волонтери з квітня місяця не дочекалися допомоги від даних фондів баптисткою церкви “Реавіта” і “Любов Херсону” а так само створений фонд Німеччини “Шалом” просто запитали про надходження допомоги хвостатим? Те у відповідь пішли погрози та образи. В результаті прихована фура з дорогим кормом для собак і котів була прихована від людських очей кілька місяців.

В цей час тепер волонтерські послання будуть отримувати міста підконтрольні Донецькими та РФ бойовиками. Пост з образливими коментарями на жаль був дуже швидко знищений. Але документи говорять самі за себе. Напрошується тільки одне питання. Як може волонтер який, проповідує бога? Може так грубо і невтішно порушувати Божі заповіді “не вкради”. І коли все-таки по божим заповідям настане судний день з примусовим стягненням. За одну нечесно волонтерську роботу який прикриваючись біблією і богом обкрадає не тільки своїх громадян, а й громадян Німеччини, лягає не відмиваєма пляма на інших чесних волонтерів.

Тепер виникає одне питання. Як може істинно що вірить людина прикриваючись богом і Біблією так порушувати Божі закони як “не вкради”. Так жорстоко наживатися на хворих і голодних як тварин, так і людей з низьким достатком. А так же на медицині, і війні. Коли прийде справжній Божий закон по стягненню боргів за судовими рішеннями.

Читайте за посиланням  Росiйска версiя частина перша

Нiмецька версiя частина друга

Сташенко Ірина 
ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!