ПолітикаХерсон

Колихаєв придбав прихильність херсонської “Громадянської позиції”

Обласний осередок "Громадянської позиції" не буде приймати участь в місцевих виборах

Обласний осередок політичної партії “Громадянська позиція” не буде приймати участь в місцевих виборах. Про це заявив його очільник Валерій Синявський.

Він заявив, що члени “Громадянської позиції” вирішили підтримати кандидатуру на пост міського голови Херсона Ігоря Колихаєва та його партію “Нам тут жити”.

“Також ми закликаємо усіх учасників виборчих перегонів реально оцініти свої шанси на подолання виборчого бар‘єру і прийняти зважене рішення на користь громади міста та області. Політичний проект «Нам тут жити» вперше за всю історію виборів об‘єднав більшість успішних людей Херсонщини і дає шанс у результаті перемоги на виборах отримати нашій області статус суб‘єктності”, – заявив Синявський.

Зараз ми намагаємось отримати коментар головного штабу “Громадянської позиції” та лідера партії Анатолія Гриценко щодо позиції херсонських колег. В яку суму Ігорю Колихаєву обійшлася прихильність Синявського, невідомо. За інформацією джерела в обласному осередку “Громадянської позиції” раніше Валерій Синявський намагався домовитися з іншим кандидатом в мери Херсона — Володимиром Сальдо. Але, судячи по заяві першого, перемовини не завершилися успішно.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!