Агентство нерухомості "Изумруд"
АналітикаПолітикаХерсон

Колихаєв створює у Херсонській міськраді власну “приватну армію” та лояльний пул журналістів

На сайті міськради оприлюднили проект рішення про затвердження структури. За інформацією місцевих видань, цим питанням займався екс-чиновник обладміністрації Анатолій Хоменко.

Як вказано в проекті, Ігор Колихаєв буде мати 5 заступників та керуючого справами. Управління будуть перейменовані на департаменти. Серед нововведень — створення Департаменту маркетингу міста та туризму. Місцеві журналісти вже охрестили таку ініціативу “службою щастя”.

Всі департаменти міськради будуть підпорядковані заступникам міського голови, окрім одного — Департаменту у справа ЗМІ та зв’язків з громадськістю. Контролювати його роботу буде особисто Ігор Колихаєв.

Варто зазначити, що очільник Херсона та його підлеглі хочу внести зміни до регламенту міськради, якими суттєво обмежують права журналістів щодо допуску на засідання сесій. А на засідання депутатських комісій пропускатимуть лише по “запрошенням”. Таким чином, влада Колихаєва хоче сформувати лояльний пул представників засобів масової інформації для уникнення критики в свій бік.

Щось подібне ми бачили на “відкритій прес-конференції” кандидата Колихаєва, куди були запрошені лише журналісти та головні редактори підконтрольних йому видань. Громадська рада при міському голові вже осудила такі наміри нової влади Херсона.

Окремо цікавить нове відомство, яке буде підпорядковуватися керуючому справами міськради — “Відділ оперативного реагування “Цілодобова варта”. Що це за силове відомство, поки достеменно невідомо. Ймовірно, туди будуть працевлаштовані охоронці Ігоря Колихаєва, а сама “варта” стане кишеньковими “тітушками” новообраного міського голови для боротьби з опозицією.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!