ПолітикаХерсон

Колихаєв в перший день на посаді міського голови Херсона вдався до популізму

Перше розпорядження новообраного міського голови Херсона не змусило довго себе чекати. 27 листопада, одразу після прийняття присяги Ігор Колихаєв підписав документ, яким було призупинено видачу паспортів прив’язки МАФів.

Після вивчення розпорядження, складається враження, що апарат міськради просто підсунув на підпис очільника міста старий документ, взятий з архіву. Адже таке ж саме розпорядження було підписано Володимиром Миколаєнко та прийнято відповідне рішення виконкому минулої каденції. Але нові МАФи продовжуються з’являтися в місті, але вже з дозволу самих же чиновників.

Зрозуміло, що причиною розпорядження Колихаєва стали обурення мешканців мікрорайону Острів, де на вулиці Патона будується новий ларьок. Але тимчасове призупинення видачі паспортів на нові МАФи, ніяк не вирішує проблему містян. Адже тимчасова споруда на вулиці Патону вже має паспорт та почав будуватися. А популізм від команди Колихаєва лише на малий час може заспокоїти обурених херсонців. Так, що ж робити з такими МАФами, як на Острові, що розкинуті по всьому Херсону? Чекаємо відповідь від Ігоря Колихаєва

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!