ПолітикаХерсон

Колихаєв визначився з кандидатурою на посаду секретаря Херсонської міськради

Колихаєв визначився з кандидатурою на посаду секретаря Херсонської міськради

Ігор Колихаєв хоче призначити секретарем міськради депутатку від своєї політичної партії “Нам тут жити” Галину Лугову. Відповідний проект рішення сьогодні оприлюднили на сайті міської ради. Варто зазначити, що до цього часу, не зважаючи на публікацію документу, прізвище кандидата приховували.

на фото: Галина Лугова

Галина Лугова — депутатка двох скликань. На минулих виборах була обрана від партії “Блок Петра Порошенко”, але у червні 2019 році покинула фракцію в міськраді. Працює директоркою школи №21 у селищі Антонівка.

У грудні 2019 року депутатка втрапила в скандал. Як повідомляли ЗМІ, чоловік Галини Лугової, який також працює, судячи з декларації, в тій же школі №21, влаштував бійку в одному з барів селища Антонівка. Розбиратися в конфлікті прийшла сама Галина Лугова, а згодом й поліцейські.

Нагадаємо, що голосувати за кандидатуру секретаря міськради депутати будуть на засіданні сесії, яка має відбутися 11 грудня. Якщо обранці не підтримають пропозицію Колихаєва, то вправі самі запропонувати людини на вакантне крісло. Додамо, що поки невідомо прізвища кандидатів до виконкому.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!