ГрошіПолітикаХерсон

Колишній очільник Херсона заробив цього року майже мільйон гривень

Колишній очільник Херсона заробив цього року майже мільйон гривень

Близько 800 тисяч гривень зарплати міського голови Херсона задекларував Володимир Миколаєнко. Його декларація перед звільненням з посади оприлюднена на порталі Національного агентства з питань запобігання корупції.

Ця сума майже на 250 тисяч гривень більша ніж зарплата Миколаєнко за весь минулий рік. Окрім виплат з бюджету міста в цьогорічній декларації колишнього мера Херсона вказані 73 тисячі пенсії, 7 тисяч процентів та майже 3 тисячі пільг. Зберігає Володимир Миколаєнко 4000 доларів та 5000 євро готівкою, 145 тисяч гривень та 20100 доларів на банківських рахунках.

Дружина екс-очільника міста отримала 63 тисячі гривень пенсії та зберігає готівкою 9 тисяч доларів. Додамо, що на одній з останніх позачергових сесій міськради депутати прийняли зміни до бюджету Херсона – виділили додаткові 640 тисяч гривень на премії Володимиру Миколаєнко, його радникам та заступникам, які звільнені через закічення каденції.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!