ПолітикаХерсон

Колишня заступниця Миколаєнко претендує на посаду директора херсонського Департаменту містобудування

Колишня заступниця міського голови Херсона Інна Трибух претендує на посаду директора Департаменту містобудування та землекористування міськради. Відповідну декларацію вона подала до Нацагентства з питань запобігання корупції.

За 2020 рік в екс-чиновниці жодного майна не прибавилося. А ось зарплата заступниці міського голови за минулий рік складає більше 547 тисяч гривень. При цьому Інна Трибух не має жодних заощаджень.

Варто нагадати, що Інна Трибух була заступником міського голови під час каденції колишнього очільника міста Володимира Миколаєнко. Звільнили її депутати вже нового скликання. На місцевих виборах Трибух балотувалася до міської та обласних рад від політичної партії “Партія місцевого самоврядування”.

Наразі в.о. директора Департаменту містобудування є Наталія Бурова, про що вказано на сайті міськради. Її заступником є Максим Ващук, в родині якого місцеві активісти та журналісти виявили незаконний будівельний бізнес. Також місцеві ЗМІ повідомляли, що на посаду директора Департаменту містобудування може повернутися Михайло Жаров, який наразі є депутатом обласної ради від “Блоку Володимира Сальдо”.

ОНОВЛЕНО: в протоколах засідань депутатської комісії з питань землекористування вказано, що Максим Ващук є в.о. директора відповідного департаменту.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!