ПолітикаХерсон

Компанія депутата міськради від “ОПЗЖ” може отримати в оренду землю для будівництва офісного центру

Компанія, яка пов’язана з депутатом міськради від “Опозиційної платформи — За життя” Антоном Хмаро, може отримати в оренду на 10 років земельну ділянку в центрі Херсона під будівництво офісного центру. Мова йде про ТОВ “Інвойс-плюс”, де він є одним з співвласників.

на фото: Олена Мазур та Антон Хмаро (ОПЗЖ)

Офісний центр планують побудувати по вулиці Торговій (колишня 21-го Січня), 40, на ділянці площею майже 0,15 гектара. Частина землі раніше перебувала у постійному користуванні “Укрсоцбанку”. Інша частина — комунальна власність міста. Передачу в оренду ділянки схвалила депутатська комісія з питань землекористування, членом якої також є згаданий Антон Хмаро. Сам депутат на засіданні заявив про наявний конфлікт інтересів.

Антону Хмаро належить 20% статутного капіталу ТОВ “Інвойс-плюс” (2,2 млн гривень). По 4,4 млн грн у партнерів депутата по бізнесу та адвокатській діяльності — Петренко Марини та Наталії. В останніх представник “ОПЗЖ” взяв позику для придбання частки статутного капіталу компанії, про свідчить його декларація про майнових стан.

За даними аналітичної системи “Youcontrol”, зв’язки компанії доходять до оточення депутатів від “ОПЗЖ” та інших місцевих скандально відомих політичних діячів або активістів.

Зокрема, Наталія Петренко є співзасновницею вже ліквідованої компанії “Оберон-групп, директором якої є скандально відомий у Херсоні активіст Руслан Захаров — помічник Мазур та директора КП “Парки Херсона” Сергія Білоковиленко.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!