ПолітикаХерсон

Конфлікт між очільником Херсона та заступником стався через ліфти

Стала причина звільнення Владислава Кондратова з посади заступника міського голови Херсона. За інформацією джерел у міськраді, між ним та Ігорем Колихаєвим (який наразі перебуває у відпустці) стався конфлікт через висновки комісії, що перевіряє якість ремонту ліфтового обладнання в місті.

Результати перевірки оприлюднили в соцмережах представники компаній “Херсонліфт” та “21 сторіччя – Херсонсервіс”, де вказано, що жодних зауважень до проведених робіт немає. Тобто, комісія, яка була створена розпорядженням Ігоря Колихаєва, не виявила корупційної складової в ремонтах ліфтового обладнання в херсонських багатоповерхівках.

Такі висновки не влаштували Колихаєва, який вже встиг херсонцям заявити про “вкрадені чиновниками та компаніями” бюджетні кошти та пообіцяв до ремонту ліфтового обладнання залучити фірму з Миколаєва. Останнє – потенційний прояв корупції та конфлікт інтересів. Очільник Херсона вимагав від Владислава Кондратова, який відповідає за сферу ЖКГ, переписати висновки комісії. Але чиновник відмовився.

За інформацією джерел нашого видання, компанія з Миколаєва належить до бізнес-орбіти депутатки міськради від “Опозиційної платформи – За життя” Альони Ротової, яка є неофіційним радником міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, що вчора стало відомо про те, що заступник міського голови Владислав Кондратов написав заяву про звільнення. Офіційно жодна сторона ситуацію не прокоментувала. Натомість, депутати від фракції “Нам тут жити” у міськраді в соцмережах встигли заявити, що Кондратов з посади не звільняється.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Один коментар

  1. Цікаво. Чи розглядається проблема з ліфтом у багатоповерхівці на вулиці Фрітаун 151 , 2 під’їзд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!