COVID-19ПолітикаХерсон

Коронавірус виявили у голови обласного осередку “Нашого краю” та представників “Нам тут жити”

Коронавірусну інфекцію виявили у заступника голови обласної ради та голови осередку політсили “Наш край” Віталія Булюка. Також хворобу діагностували у екс-регіоналки та колишньої депутатки обласної ради, яка наразі є головою штабу цієї ж партії, Тамари Федько.

Наразі вони знаходяться на самоізоляції. Варто зазначити, що обидва хворих організували та брали участь у з’їзді обласного осередку “Нашого краю”, де зібралися близько 200 делегатів. Сам же захід відбувся з порушенням карантинних вимог, що видно на фото.

Чи перевіряють інших членів на наявність інфекції, поки не відомо. Залишається питанням, чи звернуть увагу правоохоронці на порушення карантину членами “Нашого краю” та особисто Віталієм Булюком. Нагадаємо, що за це порушення передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень.

Відправилися на самоізоляцію й представники партії “Нам тут жити”. Мова йде про братів Дмітрієвих — Андрія та Сергія. У працівників їхніх підприємств виявили коронавірус. Подробиці поки невідомі. Додамо, що вони також приймали участь у з’їзді “Нам тут жити” (на фото).

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!