ПолітикаХерсон

Кошти для херсонського мостопереходу: Верховна Рада скоротила видатки на виплати пільг та субсидій

Укравтодор, Аваков та мостоперехід замість соціального захисту населення

Поки місцеві “Слуги народу” та інші кандитати використовують мостоперехід для власного передвиборчого піару, розповідаючи про виділення коштів з державного бюджету на будівництво скандального довгобуду, у нас є погані новини. Верховна Рада зняла ці гроші з виплат пільг та субсидій на оплату послуг ЖКГ, придбання твердого палива та газу для населення. Тобто, кошти на піар проекти взяли з кишень вже соціально незахищених громадян.

Видання “Наші гроші” проаналізувало зміни до бюджету України, які прийняли народні обранці. Верховна Рада дала додаткових 2,16 млрд гривень Укравтодору. Ще 1,17 мільярдів отримають силові відомства (так званий відкат Авакову) та органи державної влади.

Окрім херсонського мостопереходу, гроші підуть на покращення доріг Львівської області (589 млн грн, конкретні об’єкти невідомі), шляхопровід на Об’їзній у Тернополі (190 млн грн), вулиці Хотинської у Чернівцях (200 млн грн), міст у Східниці Львівської області (31 млн грн, за даними Мінрегіону, він має покращити туристичну привабливість курортного селища, де виробляють газовану воду «Нафтуся»).

У назві законопроекту вказано, що він розроблений задля виділення коштів на автомобільні дороги загального користування та відновлення аварійних мостових споруд. Однак в «автодорожньому» перерозподіленні коштів також взяли участь силові органи.

Національній поліції виділили 450 млн грн, Державній прикордонній службі 300 млн грн, Мінюсту 117 млн грн на «виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України», Державному бюро розслідувань 69 млн грн. Всім облдержадміністраціям також розподілили суми від 5 до 15 млн грн.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!