ПодіїПолітикаХерсон

КП “Парки Херсона” очолила соратниця Олени Мазур

Комунальне підприємство “Парки Херсона” отримало нового керівника. Міський голова Ігор Колихаєв підписав контракт з Оленою Кучеренко, вказано на сайті міськради Херсона.

Відомо, що раніше Кучеренко керувала об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку “Южанка-14”. На минулих місцевих виборах вона балотувалася до Херсонської міськради від політичної партії Колихаєва “Нам тут жити”.

В реєстрі юросіб вказано, що Олена Кучеренко також є співзасновницею обласного осередку партії “Соціальна справедливість”. Від цієї політсили у 2019 року балотувалася до Верховної Ради депутатка міськради від “Опозиційної платформи — За життя” та очільниця інспекції з благоустрою Олена Мазур.

Відомо, що Ігор Колихаєва уклав договір з Оленою Кучеренко на один рік. Нагадаємо, що раніше КП “Парки Херсона” очолював екс-депутат міськради Сергій Білоковиленко. З посади він звільнився за власним бажанням. Додамо, що у міській раді розглядалося питання щодо ліквідації комунального підприємства. Але, судячи з призначення нової директорки, “Парки Херсона” будуть працювати й надалі.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!