Агентство нерухомості "Изумруд"
ГрошіНовиниПолітикаХерсон

КП “Парки Херсона” приховує інформацію про використання бюджетних коштів від депутатів

Комунальне підприємство “Парки Херсона” приховує від депутатів інформацію про використання бюджетних коштів. Про це заявив під час засідання “земельної” депутатської комісії Ігор Пастух.

“Я направляв запит до КП “Парки Херсона” щодо використання бюджетних коштів, штату, зарплат, премій. Мені керівник підприємства відповіла, що це господарська діяльність, та попросила не втручатися”, – заявив Пастух.

Варто додати, що міськрада хоче на черговій сесії збільшити фінансування КП “Парки Херсона” на 4,2 млн гривень. В ці кошти входять зарплати працівників комунального підприємства та витрати на паливно-мастильні матеріали. Члени земельної комісії в більшості не підтримують виділення цих коштів “Паркам Херсона”.

Як раніше повідомляв “Newtime Херсон”, КП “Парки Херсона” віддає підряди компанії, яка належить кандидату в депутати від політичної партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити” Максиму Якубі. Директором комунального підприємства є Олена Кучеренко, яка також балотувалася від політсили міського голови “Нам тут жити”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!