Політика

Кримські окупанти натравили на українських журналістів одного з головних кремлівських пропагандистів

16 вересня через власних джерел редакція видання ZN.UA отримала документ – лист заступника голови “уряду” окупованого Криму Георгія Мурадова.

Мурадов також обіймає посаду представника “республіки Крим” при президенті РФ. Він, свого роду, “смотрящий” від Москви в маріонетковому уряді Криму і, крім іншого, займається міжнародний напрямок.

Лист, яке опинилося у розпорядженні редакції адресовано гендиректору МІА “Росія сьогодні” Дмитрию Кисельову. У посланні одного російського чиновника іншому йдеться про багаторічну кореспондентку “Дзеркала тижня” в Криму, а сьогодні – його автора Валентини Самар і очолюваному нею ІА “Центр журналістських розслідувань”.

Редакція Центру свого часу евакуювалася з окупованого Криму до Києва ще восени 2014 року.

У листі Мурадов просить Кисельова “звернути пильну увагу” і провести з допомогою журналістів його інформаційного агентства “предметне розслідування щодо пані Самар і київського “Центру журналістських розслідувань” (ЦЖР), в тому числі з приводу джерел фінансування діяльності, що дозволяють В. Самар купувати численні об’єкти нерухомості в Києві, і інших аспектів її нібито “правозахисної” і “журналістською” діяльності, які явно виходять за рамки її професії”.

Чому Мурадов робить головному пропагандиста Росії Кисельову команду “фас” на проведення журналістського розслідування, яке, зрозуміло, виявиться черговою спробою дискредитації українських кримських журналістів?

У документі, який ми публікуємо, наводяться трактування висловлювань Валентини Самар в різних ефірах і цитат з публікацій в ZN.UA ще 2014-2016 роках.

Але не це “пізнє включення” в дійсності є причиною, яка змусила Георгія Мурадова шукати управу на журналістку і кримський ЦЖР у Кисельова (і, швидше за все, не тільки у нього).

Головне в листі – ось цей абзац:

“Українські інформаційні структури не перший рік ведуть підривну роботу проти Росії і Криму, а зараз почали агресивну інформаційну кампанію по дискредитації іноземних друзів і партнерів Криму серед зарубіжних громадських діячів (Міжнародної асоціації друзів Криму). Це викликає велику стурбованість серед наших партнерів”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!