Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеГрошіНовиниХерсон

“Лебедине озеро” у Херсоні обійдеться в майже 66 мільйонів гривень, – міськрада

Стала відома вартість довгоочікуваної та скандальної реконструкції “Лебединого озера” в парку “Херсонська фортеця”, яку розпочинає вже друга каденція міськради з нових керівником.

Як повідомляється на сайті міської ради, роботи коштуватимуть близько 66 млн гривень. Кошти на реконструкцію “Лебединого озера” планують залучити з міського бюджету та Державного фонду реконструкції та розвитку.

“Реконструкція чаші Лебединого озера у місті Херсоні. Очікуваний обсяг фінансування проєкту з ДФРР – 48 млн 483 тис. 609 грн, з місцевого бюджету – 17 млн 34 тис.782 грн”, – зазначено в звіті в.о. заступника міського голови Романа Головні.

Чи дасть ДФРР кошти на “Лебединку”, покаже час. Варто зазначити, що на проект реконструкції вже нова влада витратила з бюджету міста 420 тисяч гривень, відповідно до договору, який підписали з компанією ПП “Херсонтехнопроект”. Саме ця фірма у 2018-му році отримувала більше 700 тисяч гривень на розробку проекту “Лебединого озера”. “Херсонтехнопроект” пов’язують з екс-депутатом міськради Валерієм Боржковим та депутаткою від “ОПЗЖ” Оленою Мазур.

На початку червня міський голова Ігор Колихаєв оприлюднив в соцмережах проект “Лебединого озера”.

“Про стоимость этого проекта пока нет смысла говорить, всё на стадии обсуждения. Но в любом случае полностью на бюджет города никто это сваливать не собирается. деньги будем привлекать, это понятно. Тем более,что таких объектов нужно много и в разных точках города», – заявив тоді Колихаєв.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!