ГрошіНовиниХерсон

Люди з бізнес-оточення депутатки від “ОПЗЖ” продовжують контролювати херсонське звалище

Депутатка Херсонської міськради від “Опозиційної платформи — За життя” Альона Ротова продовжує де-факто контролювати міське сміттєзвалище та отримувати з нього прибуток. І це незважаючи на те, що оператором стало КП “Екополіс”, яке замінило скандальну компанію ТОВ “ТД Ітака”.

Окрім директора Сергія Собчука, який напряму пов’язаний з Ротовою спільними фірмами та кредитами, з “Ітаки” перейшли до “Екополісу” й інші довірені особи.

Комунальне підприємство уклало два договори на суму більше 1,5 млн гривень з компанією ПП “Транс-Експрес”. За ці кошти підрядник має облаштувати майданчик для паркування на звалищі та надати техніку для розрівнювання побутових відходів. Останню угоду уклали без проведення торгів, посилаючись на “виникнення особливих економічних обставин з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій”.

Зазначимо, що власником та директором ПП “Транс-Експрес” є місцевий підприємець Сергій Лецкан. А ось контактною особою “Екополіса” на порталі державних закупівель “Prozorro” є така собі Олена Дейнега. Вона ж вказана також у контактах кооперативу “Цементник”, компанії “Лінеко” та інших фірмах, які належать вже згаданій депутатці від “ОПЗЖ” Альоні Ротовій.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!