Медики херсонської лікарні Лучанського отримали догани за спалах коронавірусуУ Херсоні завершили службове розслідування щодо спалаху коронавірусної інфекції в лікарні імені Лучанського. Про його результати сьогодні повідомив директор Департаменту здоров’я Віктор Короленко під час брифінгу в обладміністрації.

За його словами, порушень карантинних вимог не було на початковій стадії. ПЛР-тестування хворого на пневмонію, який пізніше став нульових інфікованим, показано негативний результат. Саме через це персонал лікарні користувався засобами захисту, які не передбачені коронавірусним протоколом від Міністерства охорони здоров’я. Перші хворі лікарі були інфіковані по цій причині.

“Підтверджений потім у пацієнта коронавірус потрапив з реанімації в інші відділення лікарні. Цього не мало статися. Тут є недопрацювання відповідальних осіб. Саме вони — заступник медичного директора та старша медсестра отримали догани”, – заявив Короленко.

Результатом проведеного розслідування став наказ Департаменту здоров’я, який розширив обов’язки медперсоналу, підкреслив Віктор Короленко. За його словами, тепер заборонено пересування пацієнтів та медиків по відділенням. Лікарі мають приходити до хворих.

Нагадаємо, що спалах коронавірусу у лікарні Лучанського стався у серпні цього року. Там було виявлено 25 випадків інфекції. Захворіли 20 чоловік медперсоналу закладу та 5 пацієнтів.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *