Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеНовиниХерсон

Міністерство освіти планує закрити Херсонський ліцей харчової промисловості?

У Херсоні планують закрити державний навчальний заклад. Мова йде про ліцей харчової промисловості. Про це повідомляє викладачка закладу Вікторія Базиченко.

За її словами, керівництво ліцею отримало усне попередження про закриття. Причина — брак коштів на соціальні виплати. Міністерство освіти, яке є засновником закладу, поки не надало жодного офіційного документу щодо ліквідації ліцею.

“10.06.2021 колектив Херсонського професійного ліцею харчової промисловості отримав усне попередження про закриття навчального закладу через брак коштів на соціальні виплати. Жодних офіційних документів щодо закриття колектив не отримав, хоча до початку навчального року залишається меньше ніж 1,5 місяці!”, – пише Базиченко в соцмережах.

За словами викладачки, ліцей на сьогодні є єдиним закладом освіти в південному регіоні, який веде підготовку робітників за фахами “Контролер харчової продукції”, “Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу”, “Тісторо-пекар” та інші. Ліцей багато років готує спеціалістів для великих підприємств харчової промисловості.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!