ПолітикаХерсон

Миколаєнко збирає позачергову сесію міськради для продовження “земельного дерибану” та фінансування кандидатів

Влада Херсона під закінчення каденції намагається урвати більше землі та бюджетних коштів. Як повідомляє у соцмережах депутат Віталій Богданов, Володимир Миколаєнко готує розпорядження про скликання позачергової сесії.

За наявною інформацією, засідання буде призначене на 23 вересня. Традиційно, проектів рішення, які будуть розглянуті на сесії, ніхто не оприлюднював. Однак, відомо, що до порядку денного засідання будуть включені ряд земельних питань та зміни до бюджету.

Ймовірно, останнє питання буде стосуватися фінансування “кишенькових” комунальних підприємств, які очолюють кандидати в депутати на майбутніх місцевих виборах.

Якщо бути більш точним, то готуються виділити кошти не на роботу міста, а на проведення передвиборчої кампанії окремих політиків або політичних сил. Тим більше, що цьогорічні місцеві вибори вже б’ють рекорди за кількістю вкладених в агітацію та “гречкосійство” коштів.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!