COVID-19Область

На адмінкордоні з Кримом не проводять тестування на коронавірус, – Офіс Омбудсмана

До громадської приймальні Уповноваженого в АР Крим та м.Севастополі надійшло чергове звернення від обурених громадян, які перетнули адміністративну межу з тимчасово окупованою територією АР Крим. Громадяни хотіли скористатися можливістю пройти експрес-тестування на визначення антигену коронавірусу SARC-CoV-2 в сервісній зоні КПВВ «Каланчак» Каланчацького району Херсонської області, однак не змогли цього зробити.

За результатами моніторингу було встановлено, що пункт тестування не працює, а двері до приміщення Центру надання адміністративних послуг Чаплинської селищної ради зачинені. На вікні ЦНАПу розміщене оголошення, в якому пропонується для проведення експрес-тесту на COVID-19 звернутися до кабінету обсервації №24 (провулок Зарічний, 14 в смт Каланчак).

З врахуванням того, що між КПВВ «Каланчак» та смт Каланчак відсутнє транспортне сполучення, люди вимушені шукати перевізників та додатково нести фінансові затрати.За словами представника Уповноваженого з дотримання прав жителів АР Крим та м.Севастополя Ірини Верігіної, під час моніторингового візиту на початку лютого працівники Офісу Омбудсмана фіксували, що пункт тестування не працював.

«Були підготовлені відповідні листи-реагування до Херсонської обласної державної адміністрації, адже згідно з постановою Кабінету Міністрів України саме вони повинні забезпечувати функціонування пункту експрес-тестування. Крім цього, викликає занепокоєння той факт, що Центр надання адміністративних послуг Чаплинської селищної ради також був зачинений та не працював, а територія сервісної зони дуже засмічена, на що працівниками Офісу Омбудсмана постійно зверталася увага», – зазначила представник Уповноваженого з дотримання прав жителів АР Крим та м.Севастополя Ірина Верігіна.

За виявленими фактами регіональним представництвом Уповноваженого вчергове будуть надіслані листи-реагування до Херсонської обласної державної адміністрації.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!