Агентство нерухомості "Изумруд"
COVID-19ГоловнеНовиниОбласть

На Херсонщині штамом “Дельта” уражені більше половини хворих на коронавірус, – Ромаскевич

Більше половини жителів Херсонської області, що хворіють на коронавірус, уражені штамом “Дельта”. Про це заявив головий санітарний лікар області Юрій Ромаскевич. 

За його словами, про ураження штамом “Дельта” свідчить клінічна картина – хвороба важко переноситься, зростає потреба у кисні для пацієнтів. Однак, Ромаскевич зазначив, що такий висновок – лише результати спостережень та власного аналізу. 

“Аналіз на наявність “Дельти” біоматеріалу хворих, який ми відправляємо в Інститут вірусології Національної академії наук України, де є єдина в Україні лабораторія для таких аналізів, займає приблизно місяць. Говорити про об’єктивну картину при таких строках неможливо. Тому доводиться самостійно спостерігати і аналізувати ситуацію”, – сказав Юрій Ромаскевич.

За його словами, зараз в області на стаціонарному лікуванні перебувають 195 пацієнтів з підтвердженим COVID-19 і 27 – з підозрою на хворобу. Кисневу підтримку отримують 150 хворих, 16 підключені к апаратам штучної вентиляції легенів.

Як раніше повідомляв “Newtime Херсон”, Херсонська область може опинитися в “жовтій” карантинній зоні через значне зростання кількості нових хворих на коронавірус.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!