ПолітикаХерсон

На Херсонщині активні мешканці хочуть запровадити проект з очищення Дніпра

Депутат Дніпровської районної у місті Херсоні ради Віталій Гузенко відомий херсонцям тим, що в 2015 році власними силами удосконалив БРДМ для міліціонерів в зоні АТО. Тепер у Віталія Гузенко не менше амбітна і корисна ініціатива для городян.

Депутат і волонтер, представник політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» на Херсонщині пропонує відновити сміттєзбирачі для очищення води в Дніпрі.

“Подумайте самі, ми прибираємо вулиці, а за добу з Дніпра в море несе близько 12 тонн сміття. За останні десятиліття ми були жахливими господарями свого міста. Навіть не перелічити, що викидають в річку. Це і пластик, і деревина та побутові відходи… Я «ЗА МАЙБУТНЄ» з гарною екологією », – говорить Віталій Гузенко.

За словами херсонця, раніше очищенням Дніпра займався державний суднобудівний завод« Паллада », Херсонський суднобудівний завод, морський і річковий порти. Сьогодні ж техніка занепала. На ходу лише один сміттєзбірник.

Віталій Гузенко пропонує відновити стару техніку, яка зараз знаходиться на базі підприємства “Смарт Меритайм Груп”. Вартість ремонтних робіт орієнтовно становить 400 000 грн. Але це ніщо в порівнянні з тим, що лише за день сміттєзбирач може зібрати близько 5 тонн сміття.

“А головне, така техніка розрахована на прибережну зону, а значить зможе чистити берегову лінію на відстані всього 50 см від берега”, – запевняє Віталій Гузенко.

Наше місто розташоване в дуже сприятливій локації. Недарма засновники Херсона вибрали саме його. “ЗА МАЙБУТНЄ” закликає врятувати те, що залишилося, поки ми ще можемо щось зробити!

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!