ОбластьПолітика

На Херсонщині “Слуга народу” продовжує об’єднуватися з проросійськими політичними партіями

На Херсонщині “Слуга народу” продовжує об’єднуватися з проросійськими політичними партіями

“Слуга народу” продовжує об’єднуватися з такими проросійськими політичними силами як “Опозиційна платформа — За життя”. Зокрема, депутатська більшість була створена в Скадовській міськраді, про що повідомив її очільник Олександр Яковлев.

За його словами, так звана коаліція утворилася з 16 депутатів від партій “Слуга народу”, “Опозиційна платформа — За життя”, “Наш край” та “Партія місцевого самоврядування”. Обранці заблокували на другій сесії міськради кадрові питання — призначення секретаря, заступників міського голови та нового виконавчого комітету.

“Депутат Козлова Людмила (Наш край) запропонувала створити новий виконавчий комітет, шляхом зміни персонального та кількісного складу минулого виконавчого комітету Скадовської міської ради VII скликання, виключивши зі складу виконкому осіб, які стали депутатами, та ввівши туди новообраних старост. При цьому пропонується затвердити новий виконком зі старими заступниками. Але ж Стаття 51 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” чітко говорить про незаконність такої пропозиції”, – пише в соцмережах Яковлев.

За його словами, таким чином “більшість”, яка під час минулої каденції була при владі, намагається зберегти вплив на міськраду за будь-яку ціну.

“Втім це не дивно, оскільки саме в збереженні свого положення та впливу на роботу всієї міської ради і її виконавчого комітету бачать своє завдання деякі депутати”, – зазначив Яковлев.

Нагадаємо, що раніше депутати від “Слуги народу”, “Нам тут жити” та “ОПЗЖ” утворили більшість у Херсонській облраді.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!