Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеПодії

На Херсонщині суд виніс вирок ветерану АТО за самозахист

Сьогодні, 14 вересня за самозахист, внаслідок якого загинув нападник-браконьєр, суд виніс вирок колишньому військовослужбовцю Віталію Григор’єву. Йому присудили два роки позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном у 2 роки, повідомляє юридичну компанію Міллер.

“Це означає, що ветеран АТО ходитиме відмічатись в центр пробації два роки і якщо за цей час він порушить закон – його позбавлять волі на два роки, наразі ми готуємо апеляційну скаргу”, – зазначають юристи.

Нагадаємо, З червня 2020 року Голопристанський районний суд Херсонської області розглядав справу за обвинуваченням Віталія Григор’єва. Його звинувачують у «вбивстві при перевищенні меж необхідної оборони». Це сталось тоді, коли він патрулював ліс в пошуках осіб, які незаконно рубають ліс. Один з браконьєрів намагався покинути місце події, сів в машину та поїхав прямо на Віталія, який був змушений вистрілити в авто. Водій помер на місці.

“Ми впродовж усього розгляду справи наполягали на тому, що ідеться про необхідну оборону, на яку має право будь-хто. Віталій був змушений рятувати своє життя і вжив єдиний ефективний захід для негайного відвернення небезпеки. При цьому в нього не було часу для того, щоб захистити себе якимось іншим способом, наприклад втекти чи відстрибнути – Віталій отримав травму під час бойових дій на Донбасі, яка призвела до інвалідності, та фізично був на таке неспроможний. Крім того, авто було занадто близько, і часу на інші заходи у нього просто не було. Ми будемо оскаржувати цей вирок. Вважаємо, що під час судового засідання сторона захисту повністю довела, що в діях Віталія Григор’єва відсутній склад злочину”, – коментує рішення суду адвокатка Оля Веретільник.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!