ПолітикаХерсон

На херсонському сміттєзвалищі почне працювати КП “Екополіс”, але монополія Ротової залишиться

Херсонський виконком визначив КП “Екополіс” суб’єктом господарювання на міському сміттєзвалищі. Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні членами комітету.

Як зазначив начальник юридичного відділу міськради Сергій Циганок, комунальне підприємство має почати працювати на звалищі з 1 березня. В той же день завершується термін договору оренди полігону з ТОВ “ТД Ітака”, яка де-факто належить депутатці від “ОПЗЖ” Альоні Ротовій.

“Вже створена робоча група з інвентаризації майна на полігоні розпорядженням міського голови. До 26 лютого необхідно створити акт прийому-передачі та затвердити його на сесії”, – заявив Циганок.

Та чи зламає “сміттєву монополію” Альони Ротової поява на звалищі комунального підприємства? Варто нагадати, що КП “Екополіс” було створено рішенням депутатів минулого скликання після скандалу з “чорногорським піском”, до якого причетна компанія екс-регіоналки ТОВ “ТД Ітака”.

Директором комунального підприємства було призначено тодішнього депутата від “Опозиційного блоку” Сергія Собчука — бізнес-партнера все тієї ж Альони Ротової, який, до слова, також причетний до завезення відходів з Чорногорії. Більше того, в “Екополіс” було працевлаштовано працівників “Ітаки”, про що неодноразово зазначалось самими депутатами міськради та місцевими активістами.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!