Агентство нерухомості "Изумруд"
ПолітикаХерсон

На посаду начальника відділу аудиту Херсонської міськради претендує очільник проросійської організації

Відомі перші претенденти на посаду начальника створеного депутатами за ініціативою заступника міського голови Херсона відділу аудиту. Декларацію кандидата на посаду подав Роман Фоменко — голова громадської організації “Мир і закон”, яка відома проросійською позицією.

Організація з 2013 року разом з іншими прихильниками так званого “русского мира” вимагала жорсткого силового розгону учасників Революції гідності, активно підтримувала біглого Віктора Януковича, “антимайдан” та агітувала за політичну партію “Український вибір”, засновником якої є нинішній нардеп Віктор Медведчук. Сам же Роман Фоменко був учасником “Концепції громадської безпеки” (КОБ) — антиукраїнського руху, який очолює відомий провокато Сергій Кириченко.

Варто зазначити, що кандидат на посаду начальника відділу аудиту на місцевих виборах активно агітував за Ігоря Колихаєва та партію “Нам тут жити”. Зокрема в агітаційних роликах на місцевому телебаченні Романа Фоменко вказують як “член команди Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”.

Кандидат на посаду володіє квартирою у Херсоні. Все інше майно записано на дружину або мати — квартири, будинок та земельна ділянка. Дохід родини Фоменко минулого року склав більше 240 тисяч гривень — зарплата Романа від новокаховської компанії “Еко Рост” та зарплата дружини, яка працює в управлінні освіти Херсонської міськради.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!