Область

На Євгена Рищука написали заяву до поліції

На Євгена Рищука написали заяву до поліції

В Олешках розгортається скандал навколо тимчасових споруд (МАФів). Новий міський голова Євген Рищук почав активну боротьбу з ларьками, але обрав для цього “нетрадиційні” методи.

Вчора за його вказівкою було знесено фундамент такого МАФу біля Олешківської центральної лікарні.

За словами його власника, міськрада погодила встановлення тимчасової споруди ще 2 листопада та надала всі дозвільні документи. А дії Рищука було оцінено як “самоправство”.

Власник знесеного МАФу написав заяву до Олешківського відділу поліції на міського голову. Він впевнений, що Євген Рищук порушив законодавство, демонтувавши споруду без рішення суду. Чи порушать місцеві правоохоронці провадження, поки невідомо.

Варто зазначити, що в Олешківському районному суді досі розглядається кримінальне провадження відносто Євгена Рищука за фактом хуліганства та завдання тілесних ушкоджень, яке він вчинив минулого року на святкування Дня села Праві Саги. Тоді чинний очільник Олешківської громади побив депутата районної ради Романа Чухалова. На судові засідання Рищук та другий обвинувачений Володимир Галушка систематично не з’являються.

фото з зали суду
ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!