На звільненого очільника херсонського Держгеокадастру поліція відкрила кримінальне провадженняНа колишнього начальника Держгеокадастру в Херсонській області Олександра Паливоду відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем. Про це вказано у відповіді першого заступника міністра МВС Сергія Ярового Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Провадження відкрито після виявлених фактів роздачі у власність земельних ділянок державної власності всупереч адмінреформи та передачі конфіденційної та секретної інформації третім особам. Зокрема, до списку отримувачів землі потрапили родичі Олександра Паливоди, яким його розпорядженням було надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою.

Нагадаємо, що раніше Олександр Паливода залишив посаду начальника обласного управління Держгеокадастру. Цьому передували ряд скандалів. Останній з таких — акт самоспалення, який вчинив невідомий під адмінбудівлею. Наразі цього чоловіка шукають правоохоронці. Сам Паливода тоді назвав подію провокацією проти нього.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *