ГрошіКриміналПодії

НАБУ закрило провадження відносно колишнього першого заступника голови Херсонської облради

Національне антикорупційне бюро України закрило кримінальне провадження відносно колишнього першого заступника голови Херсонської облради Василя Зеленчука. Відповідні дані оприлюднені з реєстрах Нацагентства з питань запобігання корупції.

На Василя Зеленчука НАЗК склало 4 адмінпротоколи. Як повідомляла прес-служба відомства, чиновник не подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані на суму більше 711 тисяч гривень.

Підставою для закриття кримінального провадження стало скандальше рішення Конституційного суду, яким стаття Кримінального кодексу, що передбачає покарання ща неправдиве декларування, була визнана неконституційною.

Також на Зеленчука складено 11 проколів через те, що чиновник не повідомляв про суттєві зміни в майновому, а саме отримання поворотної фінансової допомоги від товариства з обмеженою відповідальністю “Торговий Дім Україна”. Загальна сума прихованого від декларування доходу – 2 650 000 грн. Ще одного корупційного протоколу Зеленчук дістав через несвоєчасне подання декларації за 2018 рік.

Тимчасове блокування роботи НАЗК також дало змогу уникнути покарання екс-регіоналу та директору філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Херсонській області Олександру Холіну. Останній приховав від антикорупційних відомств майно та корпоративні права на загальну суму 5,5 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!