“Нам тут жити” Ігоря Колихаєва об’єдналися в коаліцію з “ОПЗЖ”

Політичні партії “Нам тут жити” та “Опозиційна плафторма – За життя” створили коаліцію в Корабельній райраді Херсона. Про це повідомляє сайт “Мedianova“.

Результатом об’єднання двох партій стало обрання представниці “Нам тут жити” Наталії Чорненької на посаду голови районної ради. За неї проголосували 28 депутатів. 29-ю голосами заступник очільника Корабельної райради став представник “ОПЗЖ”, колишній депутат міськради Станіслав Лисюк.

Варто нагадати, що Наталія Чорненька вже очолювала районну раду в 2015-2020 роках, тобто в минулій каденції. Тоді вона обиралася від партії Петра Порошенко “Солідарність”. В квітні вона склала свої повноваження через перехід на посаду начальника Департаменту соцполітики Херсонської ОДА.

Коаліція “Нам тут жити” та “Опозиційна платформа – За життя” раніше утворилася в Суворовській райраді. Там головою було обрано представника “ОПЗЖ” та колишнього регіонала Андрія Задніпряного, який очолював раду в минулій каденції. Чи утворять коаліцію ці дві партії в Херсонській міськраді, поки невідомо.

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *